Wywrotka kopalniana Premium RTR 1:24 2.4GHz - czysta

589,00 zł
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

Hobby Engine
HEM0708C
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.
Elektryczna wywrotka kopalniana Hobby Engine w skali 1:12 z sterowaniem przez 2.4GHz. Jest to wersja RTR, odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych, z realistycznym wykończeniem. Może ona pracować w pomieszczeniach zamkniętych lub na wolnym powietrzu. Modele z serii Premium pozwalają na uruchomienie i sterowanie więcej niż dwoma modelami na raz.

Spełnij swoje marzenie i pokieruj niesamowitą wywrotką, która zrobi ogromnie wrażenie nie tylko w piaskownicy :) Doskonale odwzorowany model wywrotki kopalnianej w skali 1:24, używanej w kopalniach w Stanach Zjednoczonych i wielu innych krajach. Jest to wersja RTR, od razu gotowa do pracy, z czystym wykończeniem.

Ciężarówka odwzorowuje większość funkcji swojego potężnego odpowiednika- oprócz jazdy we wszystkich kierunkach, pozwala na unoszenie przyczepy i rozładunek znajdujących się na niej materiałów- kamyków, piasku, itp. Tym, którzy na plac budowy wyjadą nocą lub przy złej pogodzie, pomogą potężne reflektory zamontowane z przodu.


Doskonałym dopełnieniem wyglądu ciężarówki są rewelacyjnie wykonane przybrudzenia i otarcia, które sprawiają, że model wygląda jak prawdziwa maszyna, stworzona do ciężkiej pracy.

Ciężarówka sterowana jest nadajnikiem działającym na paśmie 2.4GHz, co oznacza, że nie musisz martwić się zakłóceniami - na plac budowy może wyruszyć nawet kilka ciężarówek, bez obaw o problemy ze sterowaniem. Nadajnik zasilane jest 6 bateriami lub akumulatorkami AA (nie dołączone w zestawie), natomiast model zasila akumulator Ni-MH 4.8V 800mAh, który pozwala na min. 15 minut zabawy!


Prezentowana ciężarówka to model typu RTR - gotowa do zabawy natychmiast po wyjęciu z pudełka. Wystarczy dokupić 6 sztuk baterii AA, aby odpalić potężną maszynę i ruszyć do pracy.