Monster FireCar 1:16 27/40MHz RTR - Niebieski

92,99 zł
Ilość:
Dostępne na stanie

UF
UF/629-BLU
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Monster FireCar to auto w w wersji RTR skali 1:14. Model świetnie radzi sobie w trudnych warunkach, jeździ zarówno w trasach typu offroad jak również po betonie, trawie, piasku i niewielkich kamieniach.

Samochód został wykonany z najwyższej jakości niezwykle wytrzymałych, a przy tym lekkich materiałów, dzięki czemu jest odporny na uderzenia i świetnie trzyma się toru. Zarówno z przdu, jak i z tyłu model został wyposażony w zderzaki, które zapewniają bezpieczeństwo podczas bardziej ekstremalnej jazdy i zabezpieczają auto przy ewentualnych stłuczkach.

Model wyposażono w duże gumowe opony z głębokim bieżnikiem, dzięki czemu pokonuje on przeszkody bez żadnych problemów. Ponadto samochód posiada potężny silnik elektryczny i napęd na tylne koła.

Monster Fire Car został wyposażony także w
światła, które nadają mu niespotykany realizm
oraz w efekty dźwiękowe, m.in. symuluje pracę silnika, wydaje dźwięk hamowania i cofania.Prezentowany Monster FireCar porusza się w kierunkach: do przodu, do tyłu, w lewo, w prawo i jest zasilany akumulatorem, który znajduje się w zestawie z ładowarką i nadajnikiem.

UWAGA! Prezentowany samochód to model w wersji RTR, czyli gotowy do jazdy od razu po wyjęciu z pudełka. Należy jedynie dokupić baterie AA (popularne "paluszki") do zasilania nadajnika.