Ferrari z kontrolerem sześciokanałowym 1:14 - Żółty

179,00 zł
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

Double Eagle
DE/E720-003-YEL
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.
Z dumą przedstawiamy Wam prawdziwą wyścigówkę - sportowy kabriolet Ferrari w skali 1:14. W zestawie wielofunkcyjny, sześciokanałowy kontroler.

Model posiada rozkładany dach oraz dokładnie odwzorowane szczegóły, dzięki czemu zabawa jest jeszcze bardziej realistyczna!

Praca na wysokiej częstotliwości pozwala na jednoczesne korzystanie z 3 różnych modeli, bez ryzyka wzajemnych zakłóceń.

Dokładne i staranne wykończenie modelu czyni go nie tylko świetną zabawką ale i estetyczną ozdobą. Nie czekaj dłużej - wsiadaj za kierownicę!