Werniks retuszerski Blik 250ml
  • Werniks retuszerski Blik 250ml

Werniks retuszerski Blik 250ml

17,00 zł

Werniks jest wysokiej jakości bezbarwnym lakierem stosowanym w branży artystycznej.

Ilość:
Dostępne na stanie

BLIK
BLIK WER RETUSZ 250
4444440007179
2019-05-31
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Werniks retuszerski Blik 250ml

Werniks jest wysokiej jakości bezbarwnym lakierem stosowanym w branży artystycznej. Najczęściej jest roztworem żywic syntetycznych lub naturalnych w alkoholu lub innym rozpuszczalniku. Stosowany w celu oddzielenia od siebie warstw obrazów, korygowania chłonności, zabezpieczania powierzchni, zmiany wyglądu (werniks satynowy, matowy lub błyszczący) czy jako spoiwo do modyfikacji konsystencji farb olejnych i temper.