Farba temperowa Renesans 100ml Tempera One
  • Farba temperowa Renesans 100ml Tempera One
  • Farba temperowa Renesans 100ml Tempera One
  • Farba temperowa Renesans 100ml Tempera One
  • Farba temperowa Renesans 100ml Tempera One

Farba temperowa Renesans 100ml Tempera One

8,40 zł

Temperowe farby Tempera One to kolejna propozycja od marki Renesans. Farby o szerokim zastosowaniu. Doskonale nadają się dla początkujących.

KolorRenFT
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

Renesans
RENTEMP100 02
2020-01-10

Specyficzne kody

ean13:
5900310008091

  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

RENESANS - Farby Tempera One

Renesans Tempera One to cenione produkty stworzone z myślą o tradycyjnych i popularnych technikach malarskich. Farby te z łatwością rozcieńczają się za pomocą wody. Umożliwiają tworzenie charakterystycznego dla tempery efektu matowego i płaskiego obrazu. Tempera One świetnie kryje zarówno na papierze, płótnie czy na desce, dzięki czemu znajdują zastosowanie w dojrzałych projektach jak też pracach szkolnych. Cechą charakterystyczną dla farb temperowych jest zmiana koloru po wyschnięciu (blednięcie oraz rozjaśnienie) - zastosowanie szerokiej gamy mediów malarskich umożliwia utrwalenie oraz pogłębienie barwy. Produkty z tej linii charakteryzuje doskonały stosunek jakości do ceny. Tuby wykonane z plastiku pozwalają na wygodny i bezpieczny transport farb.


Pojemność: 100 ml


Marka Renesans obecna jest na polskim rynku od ponad dwóch dekad. Znana jest z wysokiej jakości oraz szerokego asortymentu. Produkty marki Renesans na stałe zadomowiły się w pracowanich plastycznych, studiach i szkołach w całej Polsce. Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wartościowych produktów sprawia, że Renesans jest jednym z najchętniej wybieranych trademarków w branży.