Taśma dwustronna montażowa UHU Double Fix 1,5x19mm
  • Taśma dwustronna montażowa UHU Double Fix 1,5x19mm

Taśma dwustronna montażowa UHU Double Fix 1,5x19mm

10,30 zł

UHU DOUBLE FIX to niezwykle mocna, dwustronna taśma montażowa. Idealna do trwałego mocowania luster, znaków, haków itd.

Ilość:
Dostępne na stanie

UHU
UHU 44855
4026700448559
2018-09-21
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

UHU DOUBLE FIX
UHU DOUBLE FIX to niezwykle mocna, dwustronna taśma montażowa. Idealna do trwałego mocowania luster, znaków, haków, listew maskujących kable i przewody, przedmiotów dekoracyjnych i wielu, wielu innych.

Charakterystyczną cechą produktu jest doskonała przyczepność do gładkich powierzchni wewnątrz pomieszczeń, takich jak: metal, płytki ceramiczne czy szkło.

Odporna na wilgoć i temperaturę.

Pojedyńcza rolka taśmy utrzymuje obciążenie do 75 kg.