Masa mocująca 56 el. UHU Patafix Invisible
  • Masa mocująca 56 el. UHU Patafix Invisible

Masa mocująca 56 el. UHU Patafix Invisible

14,19 zł

UHU PATAFIX INVISIBLE to masa klejąca wielokrotnego użytku, o dużej wytrzymałości do szybkiego i czystego mocowania.

Ilość:
Dostępne na stanie

UHU
UHU 37155
4026700371550
2018-09-21
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

UHU MASA PATAFIX INVISIBLE - 56 ELEMENTÓW
UHU PATAFIX INVISIBLE to masa klejąca wielokrotnego użytku, o dużej wytrzymałości do szybkiego i czystego mocowania.

Znakomicie zastępuje taśmę klejącą lub pineski. Przykleja większość materiałów (np. szkło, porcelanę, plastik, metal, itp.).

UHU PATAFIX INVISIBLE jest całkowicie niewidoczny nawet na powierzchni szklanej, przeźroczystej. Można ją bez śladu usunąć z praktycznie każdej powierzchni. Świetnie sprawdzi się przy tworzeniu foto albumów, kolaży czy kartek okolicznościowych.