WAMOD Zmywalna Szpachlówka Akrylowa 60 g
  • WAMOD Zmywalna Szpachlówka Akrylowa 60 g

WAMOD Zmywalna Szpachlówka Akrylowa 60 g

9,00 zł

Zmywalna szpachlówka akrylowa.

Ilość:
Dostępne na stanie

WAMOD
WAMOD 23
2018-09-26
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

WAMOD Zmywalna Szpachlówka Akrylowa 60g

- Wodorozcieńczalna szpachlówka wykończeniowa, nadająca się do wszystkich materiałów: polistyrenu, drewna, metalu, kartonu, itp.
- Nie wchodzi w reakcję z żadnym tworzywem, co pozwala skutecznie ją usunąć nie zostawiając żadnych śladów po szpachlowaniu. Szpachlówkę można usunąć całkowicie lub częściowo za pomocą wacika nasączonego rozcieńczalnikiem WAMOD. Można również używać rozcieńczalnika do końcowego wygładzania (zamiast papierów ściernych). Przed użyciem należy dokładnie wymieszać.W przypadku,gdy produkt będzie za gęsty można go rozrzedzić niewielką ilością wody (zbyt duża ilość wody powoduje utratę właściwości).
- Po wyschnięciu wodoodporna.
- Przyjmuje wszystkie farby.
- PRODUKT WODNY,CAŁKOWICIE BEZPIECZNY W UŻYCIU, NIEPALNY, NIETOKSYCZNY, PRAKTYCZNIE BEZZAPACHOWY!!!