WAMOD Szpachlówka PUTTY 30 ml
  • WAMOD Szpachlówka PUTTY 30 ml

WAMOD Szpachlówka PUTTY 30 ml

4,40 zł

Szpachlówka do modeli plastikowych, drewna, kartonu, metalu, itp.

Ilość:
Dostępne na stanie

WAMOD
WAMOD 04
2018-09-26
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

WAMOD Szpachlówka PUTTY 30ml

Szpachlówka do modeli plastikowych.

Pojemność: 30 ml

Wodoodporna szpachlówka do polistyrenu, drzewa, kartonu, metalu. Idealna także do napraw lakierniczych. Posiada właściwości odtłuszczające. Doskonale się szlifuje i niewielkim wysiłkiem można uzyskać gładką powierzchnię, co przy miękkiej balsie nie jest bez znaczenia. Jest więc jedynym dostępnym środkiem do wykańczania tego typu powierzchni, nie biorąc pod uwagę drogich preparatów akrylowych.

Nakładać cienkie warstwy.

Po wyschnięciu szlifować papierem ściernym (wodnym).