Firma P.P.H. HOBBY-MODEL została założona w roku 2000. Obecnie siedziba znajduje się przy ul. Okrzei 4a, niedaleko zabytkowego centrum Krosna.

Modele latające i wysokiej klasy materiały modelarskie - to najważniejsza część naszej oferty. Jesteśmy jednym z nielicznych producentów tradycyjnych modeli samolotów latających. Łącząc zamiłowanie do klasycznych wartości oraz zaawansowanie procesów produkcyjnych stworzyliśmy markę rozpoznawalną nie tylko w Polsce.

Hobby Model to nie tylko sklep modelarski - to prawdziwy raj dla wszystkich tych, którzy kochają modelarstwo. Znajdziecie u nas materiały do budowy makiet, narzędzia specjalistyczne, kleje, modele redukcyjne, latające czy zdalnie sterowane. Nie brak też ciekawej oferty dla najmłodszych, w tym zdalnie sterowanych zabawek czy zabawek edukacyjnych.

a3.jpg

Od początku skupieni byliśmy na produkowaniu najwyższej klasy modeli latających szybowców oraz modeli z napędem gumowym. Nasze wyroby niejednokrotnie zdobywały nagrody w konkursach i zawodach modelarskich. Będąc jedną z pierwszych firm w Polsce podjęliśmy współpracę z przedstawicielem niemieckiej marki UHU - producentem klejów specjalistycznych o szerokim zastosowaniu. W późniejszym czasie asortyment nasz został poszerzony o artykuły plastyczne i szkolno - biurowe.

a4.jpg

Nasza oferta obejmuje:

- modele do sklejania, modele latające, modele zdalnie sterowane RC oraz artykuły modelarskie,

- materiały do budowy makiet.

- kleje specjalistyczne dla przemysłu i hobbystów, kleje UHU, kleje introligatorskie itp.,

- artykuły plastyczne Renesans (farby, pigmenty, pędzle, akcesoria malarskie),

- tkaniny szklane, maty i pręty z tworzyw sztucznych,

- artykuły szkolno-biurowe Leniar i Stanger,

- kosmetyki samochodowe marek: Tenzi, Meguiar's i Shiny Garage,

a2.jpg

Jesteśmy w pełni otwarci na współpracę oraz zapewniamy korzystne warunki zakupu odbiorcom hurtowym i instytucjonalnym, takim jak biura i szkoły. Wierzymy, że nasze wieloletnie doświadczenie handlowe i filozofia działania naszej firmy, która w centrum zawsze stawia potrzeby i zadowolenie klienta, przyniesie Państwu wymierne korzyści i dużą satysfakcję ze współpracy z nami.

a1.jpg

Siedziba P.P.H. HOBBY-MODEL (zarówno sklep stacjonarny jak i główny magazyn) mieści się przy ulicy Stefana Okrzei 4a w Krośnie.

W pobliżu sklepu znajdują się dogodne miejsca parkingowe - zarówno dla pojazdów osobowych, autobusów jak i pojazdów ciężarowych.

KONTAKT Z NAMI

TELEFONICZNY:

13 432 73 48

13 43 315 05

MAILOWY:

sklep@hobby-model.pl

PRACUJEMY W GODZINACH

PONIEDZIAŁEK 9:00 - 17:00
WTOREK 9:00 - 17:00
ŚRODA 9:00 - 17:00
CZWARTEK 9:00 - 17:00
PIĄTEK 9:00 - 17:00