Monster Truck - RTR 1:18 4WD 2.4GHz

159,90 zł
Ilość:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

WL / XK
WL/18402
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.
WLtoys 18402 to idealny samochód RC przeznaczony do wyścigów terenowych.
Wyposażony w silnik szczotkowy 380, pojazd RC może natychmiast przyspieszyć do najwyższej prędkości - 25 km / h.

Grube plastikowe podwozie, ochronna powłoka PCV, opony terenowe, a także amortyzatory zapewniają wydajność podzespołów elektronicznych wewnątrz. Dzięki systemowi radiowemu 2,4 GHz możesz cieszyć się kierowaniem samochodem, nawet jeśli w pobliżu znajduje się wielu graczy.Model w wersji RTR czyli gotowy do jazdy zaraz po wyciągnięciu z pudełka.