WAMOD Rozcienczalnik 80 ml
  • WAMOD Rozcienczalnik 80 ml

WAMOD Rozcienczalnik 80 ml

5,80 zł

Rozcienczalnik do olejnych farb modelarskich.

Ilość:
Dostępne na stanie

WAMOD
WAMOD 05
59049968
2018-09-26
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

WAMOD Rozcienczalnik 80 ml

Rozcienczalnik do olejnych farb modelarskich.

Pjemność: 80 ml

Roztwór służący do rozcieńczania olejnych farb modelarskich. Można go zastosować do praktycznie wszystkich produkowanych farb olejnych, np. Humbrol, Revell, Testors, itp. Należy go dodawać powoli, cały czas mieszając intensywnie farbę.
Dobrym pomysłem jest zalewanie zgęstniałych farb cienką warstwą, o ile nie będziemy ich używać przez jakiś czas. Warstwa rozpuszczalnika nie może być zbyt duża, bowiem podczas przygotowania farby do malowania po jej wymieszaniu może być za rzadka.
Jest to także doskonały preparat do usuwania samoprzylepnych, papierowych nalepek, ułatwia zdejmowanie folii samoprzylepnych i usuwa ślady kleju. Nalepkę trzeba po prostu zwilżyć kilkakrotnie i oderwać. Jeśli jest z papieru kredowanego można położyć na chwilę cienką warstwę ligniny nasączoną płynem. W czasie odrywania folii można sobie to ułatwić smarując pędzelkiem dolną warstwę folii powleczoną klejem. Potem tylko wystarczy zetrzeć zwilżoną rozcieńczalnikiem szmatką resztki kleju.