Pędzel wachlarzowy syntetyczny Renesans
  • Pędzel wachlarzowy syntetyczny Renesans
  • Pędzel wachlarzowy syntetyczny Renesans

Pędzel wachlarzowy syntetyczny Renesans

8,99 zł

Syntetyczny, płaski pędzel wachlarzowy marki Renesans przeznaczony zarówno do farb akrylowych, jak i olejnych.

PedzJ1097FN
Ilość:
Dostępne na stanie

J1097FN-8
2020-03-04
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Pędzel wachlarzowy syntetyczny płaski Renesans


Pędzel wachlarzowy płaski wykonany z długiego, miękkiego i sprężystego syntetycznego włosia o złoto-brązowej barwie. Pędzel wyposażony jest w aluminiową skuwkę oraz krótki, lakierowany trzonek. Wyróżnia się wyjątkową trwałością, wygodnie leży w dłoni podczas malowania. Pędzle wachlarzowe z powodzeniem można stosować zarówno do farb wodnych, jak i olejnych.