Patyna do postarzania 50 ml RENESANS
  • Patyna do postarzania 50 ml RENESANS
  • Patyna do postarzania 50 ml RENESANS
  • Patyna do postarzania 50 ml RENESANS

Patyna do postarzania 50 ml RENESANS

6,90 zł

Patyna do postarzania Renesans to produkt służący do tworzenia imitacji nalotów, śniedzi czy odbarwień.

KolorRenPDP
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

Renesans
RENPA12150
2020-01-15
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

RENESANS - Pasta do postarzania

Patyna do postarzania Renesans to produkt przeznaczony do wykonywania efektu postarzania na wielu powierzchniach. Patyny świetnie sprawdzają się podczas wypełniania spękań czy cieniowania. Metoda aplikacji patyny jest dowolna i w głownej mierze zależy od preferencji użytkownika czy sposobu jej zastosowania (pędzelki, waciki, natrysk, szmatki, gąbki itp.). Zaleca się stosowanie patyny na powierzchniach uprzednio polakierowanych lub zagruntowanych - pozwala to zaoszczędzić preparat oraz uzyskać bardziej jednolity odcień. Dostępna w 7 różnych kolorach w wygodnych słoiczkach z tworzywa. Produkt na bazie white spirit dzięki czemu do rozcieńczania możemy użyć white spirit.


Pojemność: 50 ml


Marka Renesans obecna jest na polskim rynku od ponad dwóch dekad. Znana jest z wysokiej jakości oraz szerokego asortymentu. Produkty marki Renesans na stałe zadomowiły się w pracowanich plastycznych, studiach i szkołach w całej Polsce. Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wartościowych produktów sprawia, że Renesans jest jednym z najchętniej wybieranych trademarków w branży.