Nóż skrobak OLFA SCR-M
  • Nóż skrobak OLFA SCR-M
  • Nóż skrobak OLFA SCR-M
  • Nóż skrobak OLFA SCR-M

Nóż skrobak OLFA SCR-M

18,50 zł

Nierdzewny skrobak z ostrzem niewymiennym 43 mm do usuwania zabrudzeń z szyb, starych naklejek itp.

Ilość:
Dostępne na stanie

OLFA
OLFA SCR-M
091511400724
2018-09-20
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Nóż OLFA SCR-M
Nierdzewny skrobak z ostrzem niewymiennym 43 mm do usuwania zabrudzeń z szyb, starych naklejek itp. Opakowanie blister.

Skrobak z ostrzem ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu do wykonania ostrza wysokiej jakości, nierdzewnej stali to proste narzędzie okazuje się bardzo pomocne w wielu pracach z zakresu wykańczania wnętrz, obróbki drewna i tworzyw sztucznych. Sztywne i starannie szlifowane ostrze pozwala na szybką i nie wymagającą nadmiernego wysiłku pracę.

Szczególną zaletą nierdzewnej stali jest fakt, że wykonane z niej ostrza nie zarysowują szkła z taką łatwością jak ostrza ze zwykłej stali narzędziowej. Dzięki temu można używać tego narzędzia do usuwania zanieczyszczeń z szyb, glazury, płyt ceramicznych (np. kuchennych) ograniczając ryzyko uszkodzenia ich powierzchni.

Ostrze o szerokości 43 mm