Nóż segmentowy 18mm OLFA PL-1
  • Nóż segmentowy 18mm OLFA PL-1
  • Nóż segmentowy 18mm OLFA PL-1
  • Nóż segmentowy 18mm OLFA PL-1
  • Nóż segmentowy 18mm OLFA PL-1

Nóż segmentowy 18mm OLFA PL-1

78,33 zł

Profesjonalny nóż z ostrzem segmentowym (18mm) z mechanizmem automatycznej wymiany ostrza l magazynkiem na 6 ostrzy zapasowych.

Ilość:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

OLFA
OLFA PL-1
091511100341

Nóż OLFA PL-1
Profesjonalny nóż z ostrzem segmentowym (18mm) z mechanizmem automatycznej wymiany ostrza l magazynkiem na 6 ostrzy zapasowych. Opakowanie blister.

Profesjonalny nóż z unikalnym mechanizmem automatycznej wymiany ostrza. W tym nożu ostrze posiada podwójną blokadę. Pierwsza - automatyczna blokada - wbudowana jest w suwak, pozwala to na łatwe wysuwanie i chowanie ostrza. Dodatkowa blokada śrubą gwarantuje sztywne, bez jakichkolwiek luzów mocowanie ostrza w uchwycie.

Tak rozbudowany system blokad został zrealizowany zgodnie z wnioskami zgłaszanymi przez profesjonalnych użytkowników. Nóż PL-1 został wyposażony w magazynek na 6 ostrzy zapasowych. Po zużyciu ostrza, jego ostatni segment daje się łatwo wysunąć z prowadnicy. Wystarczy teraz tylko cofnąć suwak i nowe ostrze jest już na swoim miejscu, a nóż jest gotowy do dalszej pracy.

Ten uniwersalny nóż gwarantuje wysoki komfort i wydajność pracy spełniając oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Komplet zawiera 5 ostrzy zapasowych.