Nóż krążkowy OLFA RTY-3/G
  • Nóż krążkowy OLFA RTY-3/G
  • Nóż krążkowy OLFA RTY-3/G
  • Nóż krążkowy OLFA RTY-3/G

Nóż krążkowy OLFA RTY-3/G

73,00 zł

Nóż z ostrzem krążkowym o średnicy 60mm. Przeznaczony do cięcia tkanin, skór, folii, papieru itp.

Ilość:
Dostępne na stanie

OLFA
OLFA RTY-3/G
091511300376
2018-09-20
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Nóż OLFA RTY-3/G
Nóż z ostrzem krążkowym o średnicy 60mm. Przeznaczony do cięcia tkanin, skór, folii, papieru itp.

Cięcie nożem krążkowym jest znacznie szybsze i dokładniejsze niż nożyczkami. Można nim jednocześnie przecinać kilka warstw materiału. Cięty materiał cały czas leży płasko na macie, można więc na nim położyć wykrój, szablon lub linijkę i ciąć wzdłuż nich.

Cięcie nożem krążkowym możliwe jest jedynie na odpowiedniej macie OLFA. Ostrze jest wykonane specjalnej, twardej stali wolframowej i próba cięcia na innym niż mata podłożu spowoduje jego szybkie uszkodzenie. Niezwykłe cechy ostrza krążkowego stwarzają też poważne niebezpieczeństwo skaleczenia. Aby ograniczyć to ryzyko nóż został wyposażony w osłonę ostrza, którą należy koniecznie wysuwać, kiedy nóż nie jest używany.

Zastosowanie:

Model RTY-3/G posiada ostrze o średnicy 60 mm i jest modelem, odpowiednim dla większości użytkowników. Szczególnie przydatny do cięcia materiałów w wielu warstwach, wzdłuż linii prostych i po małych krzywiznach. Polecany zarówno dla zaawansowanych amatorów jak i profesjonalistów.

Pasujące ostrza:

  • OLFA RB60.