HELLER 56616 Żaglowiec Corsiar (zestaw)
  • HELLER 56616 Żaglowiec Corsiar (zestaw)
  • HELLER 56616 Żaglowiec Corsiar (zestaw)

HELLER 56616 Żaglowiec Corsair (zestaw)

99,00 zł

Plastikowy model żaglowca marki Heller w skali 1:150.

Ilość:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

ARTESANIA LATINA
H56616

Skala:
1:150

Klej:
zawiera

Farby:
zawiera

Wiek:
14+

  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Żaglowiec Corsair - zestaw Heller 1:150

Zestaw zawiera farby, klej oraz pędzel.

Corsair to niewielki okręt żaglowy typu tartana, którego używano jako statek rybacki oraz statek handlowy aż do połowy XX wieku. Tartana to niewielka, lecz szybka i zwrotna jednostka pływająca. Cechy charakterystyczne dla okrętu to posiadanie jednego masztu, długość 14-25 metrów oraz maksymalnie 5 m szerokości. Jedyny obecnie używany egzemplarz tartany - La Flâneuse, cumuje w porcie Prado w Marsylii. Tartany przestały być stosowane jako statki handlowe ze względu na dynamiczny rozwój transportu drogowego i kolejowego. Okręty tego typu było również czasem używane przez marynarkę wojenną jako statki obserwacyjne, rozpoznawcze.

Specyfikacja modelu:

  • długość: 220 mm
  • wysokość: 203 mm

Skala: 1:150