Kategoria: Okręty i statki

Aktywne filtry

Modele statków i okrętów do sklejania

Wszyscy pasjonaci okrętów i statków będą z pewnością zachwyceni przeglądając nasz asortyment. W naszej ofercie znajduje się bowiem mnóstwo produktów, które rozszerzą ich zbiory, ponieważ w naszym sklepie dostępne są między innymi przygotowane do złożenia modele żaglowców, statków pasażerskich, modele okrętów wojennych i wielu innych. Z nami wybierzesz najbardziej interesującą Cię wersję okrętu czy statku, a przy tym będziesz mieć możliwość stworzenia go samodzielnie, poznając jego konstrukcję. 

Modele statków i okrętów do sklejania zazwyczaj zamieszczone są w odpowiedniej ramce, z której wystarczy wyciąć kolejne części. Następnie należy skleić je zgodnie z instrukcjami załączonymi do zestawu. Potrzebne będą tu więc przede wszystkim cążki, klej do plastikowych modeli, pilnik, nożyk modelarski oraz papier ścierny. Po zakończonym montażu następnym krokiem jest pomalowanie modelu farbkami modelarskimi, co dla wielu bywa największą zabawą. Oczywiście sklejanie plastikowych modeli statków i okrętów wymaga dość dużej precyzji, skupienia oraz cierpliwości, a także pasji do modelarstwa. Na pewno przypadnie to do gustu nie tylko zagorzałym fanom tego hobby, którzy mają już spore doświadczenie, ale także początkującym pasjonatom. Dzięki plastikowym modelom będziesz mógł poczuć się jak inżynier pracujący nad projektem bardzo istotnego statku, a dodatkowo zrozumiesz, jak to wszystko funkcjonuje i jak wiele pracy trzeba włożyć w stworzenie okrętu rzeczywistych rozmiarów.

W naszym asortymencie posiadamy niezwykle bogatą ofertę plastikowych modeli statków i okręgów od wycieczkowców aż po okręty wojenne. Nasze produkty zawsze charakteryzuje najwyższa jakość, ponieważ dbamy o zadowolenie klienta i wiemy, jak istotne to prawidłowej konstrukcji jest użycie odpowiednich materiałów. Dołączona do każdego egzemplarzu instrukcja składania pozwoli bez większego problemu stworzyć modele nie tylko zaawansowanym osobom, ale także nowicjuszom, którzy dopiero zaczynają przygodę z szeroko pojętym modelarstwem.