REVELL 03604 Ścigacz Snowspeeder
  • REVELL 03604 Ścigacz Snowspeeder

REVELL 03604 Ścigacz Snowspeeder

35,00 zł

Mały i zwrotny ścigacz napędzany dwoma silnikami, przystosowany do działań tylko w atmosferze.

Ilość:
Dostępne na stanie

Revell
REV03604
2018-10-17

Skala:
1:52

Klej:
nie zawiera

Farby:
nie zawiera

Wiek:
8+

  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

REVELL 03604 Star Wars Snowspeeder

Model plastikowy do samodzielnego sklejenia i pomalowania.

Snowspeeder (ścigacz śnieżny) to rebeliancki ścigacz z okresu galaktycznej wojny domowej. Pojawia się on w piątej części sagi Imperium kontratakuje. Snowspeeder to mały i zwrotny ścigacz napędzany dwoma silnikami, przystosowany do działań tylko w atmosferze. W skład jego uzbrojenia wchodziły dwa działka laserowe i wyrzutnia harpunów z liną. Załogę stanowiły dwie osoby - pilot i strzelec. Brał udział w Bitwa o Hoth. Jest sprawny do niszczenia maszyn kroczących np. AT-AT.