Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Skala

Skala

Wiek

Wiek

Farby

Farby

Klej

Klej

Kategoria: Dla dzieci

Aktywne filtry

Modele do składania dla dzieci

Jak wybrać pierwszy model do składania dla dzieci? Dla najmłodszych najbardziej odpowiednie będą modele składające się z niewielu elementów, które będzie można złożyć szybko i w prosty sposób. W innym wypadku dziecko mogłoby zniechęcić się już na początku swojej przygody. Kto wie, czy nie złapie modelarskiego bakcyla, wraz z biegiem czasu będzie chciało kleić i malować coraz to bardziej skomplikowane modele, a modelarstwo stanie się jego pasją na długie lata.

Modele do składania dla dzieci „easykit” nie wymagają stosowania farb ani kleju. Dziecko może bez problemu składać model, a rodzice nie muszą martwić się o zabrudzenia czy wyrządzenie sobie przez dziecko krzywdy. Po prostu raz, dwa, trzy i gotowe! Bardzo łatwe do składania przez dzieci są modele z kultowej serii Star Wars, które płynnie przeniosą nasze pociechy do świata bohaterów z ulubionych bajek czy filmów. Są już doskonale pomalowane, wymagają jedynie montażu i od razu mogą uzupełnić kolekcję dziecka, efektownie zdobiąc pokój. Dzięki efektom dźwiękowym i świetlnym, które wydają, są także wyśmienitą zabawką, którą można zawsze podarować jako prezent.

Modelarstwo posiada sporo wartościowych cech edukacyjnych: uczy cierpliwości, dokładności, pobudza wyobraźnię oraz kreatywność, poprawia koncentrację, a także doskonali umiejętności plastyczne. Nadzwyczaj istotne jest jednak to, że jest źródłem dobrej zabawy, satysfakcji i niebywale relaksuje.

Zabawki edukacyjno-konstrukcyjne dla dzieci

Co może ucieszyć dziecko bardziej niż zabawa wykonaną własnoręcznie zabawką? Na te potrzeby odpowiadają oryginalne zestawy edukacyjno-mechaniczne. Zapewniają one to, co najważniejsze: połączenie zarówno nauki, jak i zabawy. Samodzielnie skonstruowany robot da dziecku poczucie ogromnej satysfakcji, a także będzie działał pobudzająco na wyobraźnię. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że dziecko będzie miało świetną okazję do rozbudzenia zainteresowania robotyką czy automatyką. Oferta naszego sklepu w tym zakresie zawiera wiele interesujących modeli umożliwiających chłopcom i dziewczynkom budowę np. mechanicznego psa, kangura, żółwia czy walczących bokserów.