TAMIYA 35076 Pojazd S.A.S. Land Rover Różowa Pantera
  • TAMIYA 35076 Pojazd S.A.S. Land Rover Różowa Pantera
  • TAMIYA 35076 Pojazd S.A.S. Land Rover Różowa Pantera

TAMIYA 35076 Pojazd S.A.S. Land Rover Różowa Pantera

54,00 zł

Pojazd Armii Brytyjskiej

Ilość:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Tamiya
T35076

Skala:
1:35

Okres historyczny:
po II wojnie światowej

Klej:
nie zawiera

Farby:
nie zawiera

Wiek:
14+

  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Tamiya 35076 S.A.S. Land Rover Pink Panther

Model plastikowy do samodzielnego sklejenia i pomalowania.

LRDPV (Long-Range Desert Patrol Vehicle), powszechnie nazywany "Różową Panterą", ze względu na ich charakterystyczny charakter. Jasnoróżowy kamuflaż w kolorze piaskowym: te 109-calowe (2,77 m) II serii zostały przerobione przez Marshalla z Cambridge, ponieważ zostały pozbawione drzwi i przednich szyb i wyposażone w granatniki, karabin maszynowy, pierścień montażowy i dalekozasięgowe zbiorniki paliwa i zbiorniki wody. Były używane przez SAS do patrolowania pustyni i operacji specjalnych.