ITALERI 0273 Samochód terenowy Commando Hummer
  • ITALERI 0273 Samochód terenowy Commando Hummer

ITALERI 0273 Samochód terenowy Commando Hummer

57,00 zł

Amerykański, wielozadaniowy samochód terenowy produkowany przez AM General od 1980 roku.

Ilość:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Italeri
I0273
8001283802734

Skala:
1:35

Okres historyczny:
po II wojnie światowej

Klej:
nie zawiera

Farby:
nie zawiera

Wiek:
14+

  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

ITALERI 0273 Commando Hummer

Model plastikowy do samodzielnego sklejenia i pomalowania.

Produkowany od lat osiemdziesiątych XX wieku przez AM General amerykański, wielozadaniowy pojazd terenowy. Samochód charakteryzował się stałym napędem na 4 koła, zabudową na ramie, pełną wodoszczelnością oraz niezależnym zawieszeniem wszystkich kół. Hummer mógł przewozić 4 osoby oraz ładunek w tylnej części nadwozia. Został przygotowany do holowania lekkiego działa artyleryjskiego lub przeciwlotniczego. Opcjonalnie mógł być wyposażony w karabin, granatnik lub wyrzutnię montowaną na dachu pojazdu. Wersja Commando dodatkowa wyposażona była w różnego rodzaju systemy komunikacyjne w celu zachowania łączności w każdych warunkach bojowych. Wersja Commando była wykorzystywana w konflikcie w Zatoce Perskiej. 

Długość: 13,6cm