Masa podkładowa pękająca RENESANS 110ml
  • Masa podkładowa pękająca RENESANS 110ml

Masa podkładowa pękająca RENESANS 110ml

15,30 zł

Masa podkładowa pozwalająca uzyskać efekt pękania farb akrylowych.

Ilość:
Dostępne na stanie

Renesans
RENMASPEK
5900310010032
2020-01-14
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Masa podkładowa pękająca Renesans 110 ml


Masa podkładowa pękająca to mleczna pasta powodująca siatkę nierównomiernych spękań wierzchniej farby akrylowej.

Sposób użycia:

Suchym, miękkim i czystym pędzlem nałożyć masę podkładową na wybraną  powierzchnię. Najlepiej dwie warstwy. Gdy tylko ostatnia warstwa Masy zacznie zasychać, będąc już tylko nieznacznie lepka, należy przystąpić do nakładania  kolejnego koloru farby akrylowej, najlepiej kontrastowego do koloru, który znajduje się pod masą podkładową. Mocniejsze spękania można uzyskać, zmieniając kierunek pociągnięć pędzla, w stosunku do kierunku, w jakim nakładana była Masa podkładowa. Warstwa nowej farby  na powierzchni ulegnie natychmiast spękaniu, odsłaniając  barwę farby na spodzie.

Pojemność: 110 ml