Listwa z włókna szklanego
  • Listwa z włókna szklanego

Listwa z włókna szklanego

9,40 zł

Listwy posiadają bardzo dużą wytrzymałość w kierunku wzdłużnym dzięki wysokiej zawartości szkła w postaci równolegle ułożonego rowingu, zwykle 70 - 80%.

Wymiary
Ilość:
Dostępne na stanie

PŁASK SZKLANY 24X3,5
2018-08-17
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Listwy posiadają bardzo dużą wytrzymałość w kierunku wzdłużnym dzięki wysokiej zawartości  szkła w postaci równolegle ułożonego rowingu,  zwykle 70 - 80%.

Zastosowanie: jako zbrojenie laminatów poliestrowych i polimerobetonów, w przemyśle stoczniowym np: jako fiżbiny do żagli, do konstrukcji kijów hokejowych, do produkcji łuków sportowych.

Szklane prefabrykaty oferowane przez nas to najwyższej jakości produkty, pochodzenia krajowego. Producentem jest firma z wieloletnimi tradycjami - zakład ulokowany w Krośnie, mieście znanym ze swej ponad stuletniej tradycji w produkcji wyrobów ze szkła posiada certyfikaty ISO 9001:2008 oraz Lloyd.