Kołek sosnowy
  • Kołek sosnowy
  • Kołek sosnowy

Kołek sosnowy

3,20 zł

Kołki sosnowe charakteryzują się lekką wagą oraz wytrzymałością mechaniczną na uszkodzenia. Na całej swojej długości nie posiadają sęków, są proste oraz gładkie.

Średnica
Ilość:
Dostępne na stanie

KOŁEK SOSN. FI 10
2018-08-17
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Kołki sosnowe charakteryzują się lekką wagą oraz  wytrzymałością mechaniczną na uszkodzenia. Na całej swojej długości nie posiadają sęków, są proste oraz gładkie. Z powodzeniem znajdą zastosowanie w środowisku meblarskim. Również drewno sosnowe jest szeroko wykorzystywane przez modelarzy.