Kołek bukowy ryflowany
  • Kołek bukowy ryflowany
  • Kołek bukowy ryflowany

Kołek bukowy ryflowany

1,80 zł

Kołki bukowe charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną. Na całej swojej długości nie posiadają sęków, są proste i odporne na odkształcenia. Z powodzeniem sprawdzą się w produkcji mebli i innych wyrobów stolarskich.

Średnica
Ilość:
Dostępne na stanie

KOŁEK BUK. FI 10 RYF
2019-06-03
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Kołek bukowy ryflowany

Kołki bukowe charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną. Na całej swojej długości nie posiadają sęków, są proste i odporne na odkształcenia. Z powodzeniem sprawdzą się w produkcji mebli i innych wyrobów stolarskich. Znakomicie nadają się do zastosowań w modelarstwie.

Kołki bukowe mają długość 1 metra.