Kołek bukowy
  • Kołek bukowy
  • Kołek bukowy

Kołek bukowy

2,70 zł

Kołki bukowe charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną. Na całej swojej długości nie posiadają sęków, są proste oraz gładkie. Z powodzeniem sprawdzą się w produkcji mebli i innych wyrobów stolarskich.

Średnica
Ilość:
Dostępne na stanie

KOŁEK BUK. FI 10
2018-08-17
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Kołki bukowe charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną. Na całej swojej długości nie posiadają sęków, są proste oraz gładkie. Z powodzeniem sprawdzą się w produkcji mebli i innych wyrobów stolarskich. Znakomicie nadają się do zastosowań w modelarstwie.