FIMO LEATHER masa plastyczna termoutwardzalna 57g
  • FIMO LEATHER masa plastyczna termoutwardzalna 57g
  • FIMO LEATHER masa plastyczna termoutwardzalna 57g
  • FIMO LEATHER masa plastyczna termoutwardzalna 57g

FIMO LEATHER masa plastyczna termoutwardzalna 57g

9,50 zł

Produkt FIMO Leather należy do grupy termoutwardzalnych plastycznych mas o miękkiej formule używanych w celu kreatywnego aranżowania najwspanialszych dzieł z efektem skóry.

Fimo8010
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

S 8010-029
2020-02-24

Specyficzne kody

ean13:
4007817052976

  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Termoutwardzalna masa plastyczna z efektem skóry FIMO LEATHER

Plastyczna masa FIMO LEATHER to modelina, która po utwardzeniu daje efekt skóry naturalnej. Służy do tworzenia najróżniejszych wzorów i dekoracji. Po utwardzeniu w temperaturze ok. 120 stopni (najlepiej wykorzystać do procesu utwardzania piekarnik - 30 minut wypiekania pozwala uzyskać pełną twardość masy) tworzy trwałe i bardzo odporne na uszkodzenia kompozycje. Wypiekanie nie tylko utwardza masę, ale także nadaje kolorom efekt głębi oraz nasycenia. Produkt podzielony na 8 równych porcji (wyraźne linie na kostce masy). Gama kolorów obejmuje 12 odcieni. FIMO LEATHER to masa uniwersalna; dzięki możliwości mieszania możemy uzyskać nieograniczoną liczbę kolorów.

Waga produktu: 57g

Wymiary: 55mm x 55mm