Proszek ceramiczny gips RENESANS 1kg
  • Proszek ceramiczny gips RENESANS 1kg

Proszek ceramiczny gips RENESANS 1kg

3,40 zł

Proszek ceramiczny, gips marki Renesans świetnie sprawdzający się podczas tworzenia modeli gipsowych, reliefów. Twardy po wyschnięciu, idealny do malowania.

Ilość:
Dostępne na stanie

Renesans
RENGIPS
5900310008602
2020-01-23
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Proszek ceramiczny gips Renesans 1 kg


Proszek ceramiczny marki Renesans służący do wykonywania odlewów gipsowych, reliefów i figurek. Doskonale oddaje detale oddawanych przedmiotów. Mocno twardnieje po wyschnięciu. Jest bezwonny i bardzo podatny na malowanie. Zaleca się mieszać z wodą w proporcji 1:1.


Pojemność: 1 kg