Płyn do lutowania (odpowiednik fluoronu) 80ml
  • Płyn do lutowania (odpowiednik fluoronu) 80ml

Płyn do lutowania (odpowiednik fluoronu) 80ml

7,60 zł

Lutówka działa identycznie jak niemiecki "Fluoron" i służy do lutowania złota i srebra.

Ilość:
Dostępne na stanie

AG-AU DUBER
WD PŁYN FLUORON 80
2018-10-19
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Płyn do lutowania (odpowiednik fluoronu)

Lutówka działa identycznie jak niemiecki "Fluoron" i służy do lutowania złota i srebra.

Specyfikacja:

  • są bierne w stosunku do lutowania metali i lutu, rozpuszczają natomiast warstewkę tlenków, którą pokryte są łączone metale oraz lut. Wskutek tego działania stykają się ze sobą i łączą zupełnie czyste powierzchnie metali.
  • bardzo dobrze zwilżają powierzchnię metali, co zwiększa płynięcie lutu.
  • chronią złącze przed szkodliwym działaniem otaczających gazów.
  • resztki lutówek łatwo można usunąć z powierzchni złącza, np. przez zmywanie gorącą wodą.

Płyn osłonowy dobrze zabezpiecza okolice łączonych części srebrnych i złotych przed utlenieniem i przebarwieniami. Można go też stosować do lutowania.

Preparaty zawierają związki boru, azotu, niskowrzące rozpuszczalniki organiczne, związki powierzchniowo czynne i barwniki.

UWAGA: po naniesieniu preparatów na metale zaleca się delikatnie podgrzać łączone miejsce aż do odparowania rozpuszczalników i utworzenia białej warstwy. Następnie można już zwiększyć intensywność podgrzewania.

Pojemność butelki: 80 ml.