Rakietoplan - samolot/rakieta TWISTER

113,00 zł
Ilość:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Quest Aerospace
QUST7503
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.
Model rakiety wyprodukowany przez znaną amerykańską firmę Quest Aerospace.
Jak wicher Twister wkręca się pionowo w niebo, aby przejść do stabilnego schodzenia po wypaleniu się silnika. Zaawansowana technologia i projekt modelu sprawia iż wznosi się bardzo szybko a zarazem stabilnie.

W zestawie znajdują się precyzyjnie wycięte elemnty zarówno drewniane jak i wykonane z pianki PU. Dodatkowo w opakowaniu znajdziemy zestaw kolorowych naklejek do ozdoby naszego modelu. Mocowanie silnika wykonane jest z aluminium. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do złożenia modelu.

UWAGA: Silnik nie wchodzi w skład modelu! Można dokupić go poniżej.