Mr. Hobby B-503 Bezbarwny lakier w sprayu  (M)
  • Mr. Hobby B-503 Bezbarwny lakier w sprayu  (M)

Mr. Hobby B-503 Bezbarwny lakier w sprayu (M)

43,00 zł

TopCoat to bezbarwny lakier w sprayu do łatwej aplikacji. Doskonale niweluje nierówności powstałe w wyniku nałożenia kalek modelarskich. Zabezpiecza powierzchnię oraz nadaje odpowiednią końcową powłokę: matową, półmatową lub połysk.

Ilość:
Dostępne na stanie

MR. HOBBY
GUN-B503
4973028540574
2019-01-24
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Mr. Hobby B-503 Bezbarwny lakier w sprayu  (M)

Pojemność: 86ml

Efekt działania:
TopCoat to bezbarwny lakier w sprayu do łatwej aplikacji. W przeciwieństwie do Mr.Super Clear może być stosowany na kalki oraz farby serii H, serii C oraz emalie innych producentów.
Doskonale niweluje nierówności powstałe w wyniku nałożenia kalek modelarskich. Zabezpiecza powierzchnię oraz nadaje odpowiednią końcową powłokę: matową, półmatową lub połysk.

Sposób użycia:
1. Powierzchnię oczyścić i odtłuścić.
2. Farbę dobrze wymieszać.
3. Drugą warstwę nakładać po minimum 4 godzinach.

Uwaga!
W przypadku kontaktu szkodliwa dla oczu.
Zawiera glikol etylowy.
Dla dzieci powyżej 8 roku życia.
Farba nie zawiera ołowiu.

Oznaczenia farb:
- (G): błyszcząca
- (SG): półbłyszcząca
- (M): matowa