WAMOD Klej Uniwersalny HEMOL 30 ml
  • WAMOD Klej Uniwersalny HEMOL 30 ml

WAMOD Klej Uniwersalny HEMOL 30 ml

5,90 zł

Szybkoschnący klej uniwersalny.

Ilość:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

WAMOD
WAMOD 22
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

WAMOD Klej Uniwersalny HEMOL 30 ml

Szybkoschnący klej uniwersalny.

- Klej modelarski uniwersalny w tubie o pojemności 30ml.
- Klej uniwersalny typu hemol, nadający się do klejenia: papieru, kartonu, drewna, materiału, styropianu, polistyrenu, metalu, gumy, szkła, porcelany itp.
- Klej charakteryzuje się szybkim chwytem początkowym, co w praktyce oznacza, że po złączeniu posmarowanych klejem elementów przyklejają się one natychmiast (1 do 3 sekund). Pełną wytrzymałość spoina osiąga po około 1-8 h (w zależności od jej grubości ). Po tym czasie nadaje się do obróbki i malowania, jest przezroczysta oraz wodoodporna. Klej nie nitkuje podczas nakładania, co w znacznym stopniu ułatwia prace.