Klej uniwersalny w żelu UHU 31g
  • Klej uniwersalny w żelu UHU 31g

Klej uniwersalny w żelu UHU 31g

7,75 zł

Klej uniwersalny UHU Extra Gel, który świetnie nadaje się do klejenia materiałów tj. porcelana, drewno, metal, szkło, ceramika, plexi itp.

Ilość:
Dostępne na stanie

UHU
UHU 43435
4026700434354
2018-09-21
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Klej uniwersalny w żelu UHU 31g
Nie kapiący, kryształowo czysty klej uniwersalny w żelu. Idealny do zastosowania na powierzchni pionowej. Spoina pozostaje elastyczna. Nie marszczy papieru. Zawiera żywice syntetyczną. Odporny na wodę, rozcieńczone kwasy i zasady, benzynę i oleje.

Świetnie nadaje się do:
Porcelana, drewno, metal, szkło, ceramika, PlexiglasR, filc, skóra, korek, tkanina, karton, papier (nie nadaje się do styropianu).

Sposób użycia:
Dokładnie wyczyść klejoną powierzchnię (musi być sucha, wolna od tłuszczu i kurzu). Nałożyć klej na jedną powierzchnię odczekać minutę i połączyć ze sobą. Powierzchnie zabrudzone klejem można oczyścić denaturat. Przy klejeniu materiałów typu ceramika, szkło, metal - nałóż klej na obie klejone powierzchnie, zostaw do podeschnięcia, nałóż jeszcze jedną warstwę i dociśnij.