Klej uniwersalny UHU Strong & Safe 7g
  • Klej uniwersalny UHU Strong & Safe 7g

Klej uniwersalny UHU Strong & Safe 7g

15,20 zł

Supermocny przezroczysty klej uniwersalny do wszelkiego rodzaju materiałów (tworzyw sztucznych, drewna, szkła, porcelany, metalu).

Ilość:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

UHU
UHU 39710
4026700397109
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

UHU STRONG&SAFE
UHU Strong&Safe jest najprawdopodobniej jedynym klejem na świecie, któremu przyznano rekord Guinnessa. Podczas próby bicia rekordu wytrzymałości spoiny w Paryżu, na zaledwie 9 kroplach utrzymany został ciężar 4,1 tony. Warto zwrócić uwagę, że spoina pomimo silnego wiatru nie poddała się przez blisko godzinę.

Na uznanie zasługuje fakt, że jako klej cyjanoakrylowy (będący alternatywą dla innych sekundowych klejów) nie skleja palców, będąc bezpiecznym i łatwym w aplikacji preparatem. 

Produkt przeznaczony do klejenia praktycznie wszystkich giętkich, twardych, porowatych i nie porowatych materiałów. Wiąże bardzo silnie i elastycznie, odporny na drgania, wilgoć i temperatury od -50 stopni C do +100 stopni C.

Zakres zastosowań kleju to: porcelana, ceramika, wiele tworzyw sztucznych, metal, drewno, szkło, skóra, guma, Styropor®, papier i tektura itd. Nie nadaje się do PE/PP i na ubrania tekstylne/skórzane.