Klej uniwersalny UHU 7ml
  • Klej uniwersalny UHU 7ml

Klej uniwersalny UHU 7ml

1,49 zł

Uniwersalny ciekły klej UHU to produkt zawierający żywice syntetyczne, wykazujący doskonałą przyczepność do wielu popularnych materiałów. Jest odporny na wodę, rozcieńczone kwasy i zasady oraz benzynę i oleje.

Ilość:
Dostępne na stanie

UHU
UHU 40340
2019-01-24
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Klej uniwersalny UHU 7ml

Uniwersalny ciekły klej UHU to produkt zawierający żywice syntetyczne, wykazujący doskonałą przyczepność do wielu popularnych materiałów. Jest odporny na wodę, rozcieńczone kwasy i zasady oraz benzynę i oleje. Zostawia krystalicznie czystą, elastyczną i przezroczystą spoinę. Nie marszczy papieru. 

Tubki wyposażone są w nowy system dozujący, zapobiegający niekontrolowanemu wypływowi kleju. 

Przeznaczony jest do ogólnych zastosowań w gospodarstwie domowym, dla majsterkowiczów, w biurze i modelarstwie. Klei materiały takie jak: porcelana, drewno, metal, szkło, ceramika, filc, skóra, korek, tkanina, karton czy papier.

Wysoka jakość produktu sygnowana logiem UHU - jednego z najstarszych producentów klejów na świecie, a zarazem pioniera w branży chemii do klejenia - w 1932 roku August Fischer (założyciel UHU) jako pierwszy odkrył klej uniwersalny. Od tamtego czasu w niezmienionej postaci stanowi on filar przedsiębiorstwa zdobywając uznanie i szacunek w branży.