Klej błyskawiczny w żelu UHU Super Glue Gel 3g
  • Klej błyskawiczny w żelu UHU Super Glue Gel 3g

Klej błyskawiczny w żelu UHU Super Glue Gel 3g

7,65 zł

Klej sekundowy żelowy UHU SUPER GLUE GEL jest silny i szybki, pozwalający w krótkim czasie kleić powierzchnie z różnych materiałów.

Ilość:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

UHU
UHU 40360
4026700403602
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

UHU SUPER GLUE GEL
Klej UHU SUPER GLUE GEL jest silny i szybki, pozwalający w krótkim czasie kleić powierzchnie z różnych materiałów. Idealny do materiałów porowatych i prac na powierzchniach pionowych - dzięki żelowej konsystencji nie wycieka, pozostawiając otoczenie klejonych materiałów czystym i suchym.

Z powodzeniem klei powierzchnie takie jak: tworzywa sztuczne, metale, gumę, porcelanę, ceramikę, drewno itd. 

Z racji zawartości składnków błyskawicznie wiążących zalecane jest przechowywanie kleju w otoczeniu niedostępnym dla dzieci.