Klej tapicerski Tapicer spray Anser 500ml
  • Klej tapicerski Tapicer spray Anser 500ml

Klej tapicerski Tapicer spray Anser 500ml

13,90 zł

Klej tapicerski w sprayu służący do klejenia gąbki poliuretanowej, gąbki poliestrowej i innych materiałów tapicerskich do drewna surowego i lakierowanego.

Ilość:
Dostępne na stanie

ANSER W-08-30-0
2020-03-04
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Klej tapicerski Tapicer spray Anser 500ml

Klej tapicerski w sprayu wyprodukowany na bazie wysokiej jakości kauczuki SBS, z dodatkiem żywic syntetycznych i środków modyfikujących.

Zastosowanie kleju tapicerskiego Tapicer:

Klej tapicerski Tapicer w sprayu świetnie sprawdza się podczas klejenia gąbki poliuretanowej, gąbkki poliestrowej, tkanin satynowych, skóry, ekoskóry, gumy meblarskiej, skaju, alkantary, filcu, juty, gumę meblarską oraz podobnych materiałów. Klej Tapicer w aerozolu charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, która została potwierdzona licznymi doświadczeniami, jako klej używany do powierzchni betonowych, metalowych, drewna surowego i lakierowanego czy płyt eternitowych. Wszystkie tworzywa wymienione wyżej można łączyć ze sobą w różnych kompozycjach.

Właściwości kleju Tapicer w sprayu:

  • po wstrząśnięciu pojemnika gotowy do natychmiastowego zastosowania;
  • tworzy trwałą, elastyczną spoinę;
  • bardzo wydajny podczas użytkowania;
  • wysoka odporność na starzenie.

Sposób użycia:

Pojemnik z klejem tapicerskim w sprayu dokładnie wstrząsnąć przed użyciem. Klej nanieść równomiernymi warstwami na obie łączone powierzchnie. Następnie należy odczekać przynajmniej 2 minuty, a następnie połączyć ze sobą poszczególne elementy przed upływem czasu otwartego (15 minut) i mocno docisnąć.

Pojemność: 500 ml