Klej szewski Boterm GTA 50ml
  • Klej szewski Boterm GTA 50ml

Klej szewski Boterm GTA 50ml

2,79 zł

Klej szewski Boterm GTA z powodzeniem stosowany jest w przemyśle obuwniczym do łączenia gum spodowych ze skórą naturalną bądź syntetyczną.

Ilość:
Dostępne na stanie

BOCHEM GTA 50ML
2020-03-03
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Klej szewski Boterm GTA 50 ml

Klej szewski Boterm GTA to jednoskładnikowym klej stworzony na bazie roztworu kauczuków syntetycznych i dodatków modyfikujących w mieszaninie rozpuszczalników organicznych. Klej szewski Boterm GTA posiada pozytywną ocenę CLPO w Krakowie oraz PZH w Warszawie do stosowania w przemyśle obuwniczym.

Klej szewski Boterm przeznaczony jest do łączenia skóry naturalnej oraz syntetycznej, gumy, tkanin i filcu. Za jego pomocą można łączyć wymienione materiały bezpośrednio ze sobą, a także przyklejać je do powierzchni takich jak beton, drewno czy metal.

Pojemność: 50 ml