Klej sekundowy UHU Super Glue Jumbo 3g
  • Klej sekundowy UHU Super Glue Jumbo 3g

Klej sekundowy UHU Super Glue Jumbo 3g

3,00 zł

Klej sekundowy UHU Super Glue Jumbo 3g

Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

UHU
UHU 36320
4026700363203
2019-10-04
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Szybkoschnący klej UHU Super Glue Jumbo

Szybkoschnący klej UHU Super Glue Jumbo to klej przeznaczony do twardych, gładkich materiałów. Twardnieje w ciągu 120 sekund, w zależności od materiału, użytej ilości kleju i wilgotności, tworząc twardą, bardzo silną spoinę.

Doskonale klei porcelanę, ceramikę, wiele tworzyw sztucznych, metal, drewno, korek, szkło, gumę, papier czy tekturę. Nie nadaje się do PE/PP oraz na ubrania tekstylne/skórzane.

UWAGA: błyskawicznie skleja palce i powieki. Przechowywać z dala od dzieci.