KLEJ CYJANOAKRYLOWY BOND RZADKI 20g
  • KLEJ CYJANOAKRYLOWY BOND RZADKI 20g
  • KLEJ CYJANOAKRYLOWY BOND RZADKI 20g
  • KLEJ CYJANOAKRYLOWY BOND RZADKI 20g

KLEJ CYJANOAKRYLOWY BOND RZADKI 20g

4,49 zł

Popularny, szybkoschnący klej w trzech gęstościach na bazie cyjanoakrylatu o uniwersalnym zastosowaniu.

Ilość:
Dostępne na stanie

HOBBY-MODEL
HM K BOND RZADKI
5907657068016
2018-10-10
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

HOBBY-MODEL Klej Cyjanoakrylowy BOND Rzadki

Szybkoschnący klej sekundowy na bazie cyjanoakrylatu o uniwersalnym zastosowaniu. Przeznaczony do łączenia między innymi: drewna, porcelany, metalu, kamienia, gumy, tworzyw sztucznych etc. 

Kleje cyjanoakrylowe pozwalają łączyć punktowo, bez wyraźnie widocznej spoiny, a dzięki dostępności w trzech gęstościach doskonale sprawdzają się w aplikacji na różnych płaszczyznach.

Cyjanoakrylowe materiały łączeniowe BOND znajdują zastosowanie w branży lotniczej, motoryzacyjnej, drzewnej, modelarskiej, szkutniczej i wielu innych.


Linia produktów BOND to wyroby rozpoznawane i z powodzeniem stosowane w różnych branżach od wielu lat.

Lepkość: rzadki (lepkość 15-40 cPs)

Pojemność: 20g