Aktywator, przyśpieszacz do klejów cyjanoakrylowych
  • Aktywator, przyśpieszacz do klejów cyjanoakrylowych

Aktywator, przyśpieszacz do klejów cyjanoakrylowych

8,99 zł

Przyśpieszacz do klejów cyjanoakrylowych (CA) skutecznie przyśpiesza proces wiązania klejów, zmniejsza powstawanie tzw. "wykwitów", oraz aktywator wspomaga proces klejenia nawet przy niekorzystnych warunkach klejących.

Ilość:
Dostępne na stanie

HOBBY-MODEL
HM AKTYWATOR
5907657068993
2018-10-23
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

AKTYWATOR - PRZYSPIESZACZ DO KLEJÓW CYJANOAKRYLOWYCH 200ml

Przyśpieszacz do klejów cyjanoakrylowych (CA) skutecznie przyśpiesza proces wiązania klejów CA, oraz zmniejsza powstawanie tzw. "wykwitów" na klejonych powierzchniach spowodowanych parowaniem kleju - podczas gdy aktywator wspomaga proces klejenia nawet przy niekorzystnych warunkach klejących.

Jak działa przyspieszacz?

Po naniesieniu kleju na łączone powierzchnie należy z umiarem popryskać przyspieszaczem z odległości 10-15 cm na złączone elementy lub nanieść klej na jeden element i popryskać miejsce jego położenie na drugim, łączonym elemencie - uwaga, ta opcja uniemożliwia jakiekolwiek poprawki gdyż następuje natychmiastowe zaschnięcie kleju.

UWAGA! Klej zastygając pod wpływem akceleratora może spowodować gwałtowny (tymczasowy) wzrost temperatury zastygajacej spoiny - zaleca się uważanie na palce.