Klej montażowy w tubce UHU Poly Max 75g
  • Klej montażowy w tubce UHU Poly Max 75g

Klej montażowy w tubce UHU Poly Max 75g

25,50 zł

Uniwersalny klej montażowy do praktycznie wszystkich materiałów i wszystkich powierzchni.

Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

UHU
UHU 47890
4026700478907
2018-09-21
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

UHU POLYMAX
UHU POLYMAX to przezroczysty, szybki klej montażowy. Do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Cechą charakterystyczną produktu jest bardzo wysoka wytrzymałość końcowa.

UHU POLYMAX nie posiada w składzie rozpuszczalników ani kwasów. Nie posiada zapachu, jest wodoodporny i odporny na warunki atmosferyczne.

Właściwości spoiny (wysoka elastyczność) sprawiają, że może być stosowany jako uszczelniacz odporny na temperatury w zakresie -40 ° C / +100 ° C.

Do klejenia metalu, drewna, kamienia, betonu komórkowego, lustra, szkła, ceramiki, gipsu, korka, PCV, ABS, styropianu, pianki poliuretanowej, itp na prawie wszystkich materiałach i powierzchniach. Nie nadaje się do PE, PP, teflonu i bitumu.