Klej modelarski do drewna UHU HART 35g
  • Klej modelarski do drewna UHU HART 35g

Klej modelarski do drewna UHU HART 35g

15,10 zł

Bardzo mocny klej do łączenia wszelkiego rodzaju materiałów jak tworzywa sztuczne czy materiały drewnopochodne. Świetnie nadaje się do drewna balsowego (balsy).

Ilość:
Dostępne na stanie

UHU
UHU 40078
4026700400786
2018-09-21
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

UHU HART
UHU HART to mocny klej do łączenia wszelkiego rodzaju materiałów jak tworzywa sztuczne czy materiały drewnopochodne. Tworzy przezroczystą niezwykle mocną spoinę, utwardza i wzmacnia miękkie drewniane części i słabe złącza. 

Wyrób z powodzeniem nadaje się do klejenia balsy. Szybko wysychający, krystalicznie czysty, tworzy bardzo twardą spoinę. Klej wolny jest od zawartości kwasów i zasad. Spoina jest odporna na gorąca wodę i paliwo silników modelarskich. HART to produkt obowiązkowy w każdej modelarnii.