Klej do styropianu UHU POR 40g
  • Klej do styropianu UHU POR 40g

Klej do styropianu UHU POR 40g

10,80 zł

Klej UHU Por to szybko wysychający, środek przeznaczony do kontaktowego klejenia pianek polistyrenowych (styropianu).

Ilość:
Dostępne na stanie

UHU
UHU 41341
4026700413410
2018-09-21
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Klej do styropianu UHU POR 40g
Klej UHU Por to szybko wysychający, środek przeznaczony do kontaktowego klejenia pianek polistyrenowych (styropianu). Transparentny - spoina pozostaje prawie bezbarwna i wodoodporna. Klej charakteryzuje się wysoką odpornością na starzenie. Powłoka kleju jest wolna od kwasów i alkalii 

Doskonale klei materiały takie jak twarde pianki polistyrenowe między sobą jak i z drewnem, metalem, ceramiką, tworzywami sztucznymi, betonem, kamieniem, ceramiką czy papierem.