Klej neonowy niebieski 200g Stanger
  • Klej neonowy niebieski 200g Stanger

Klej neonowy niebieski 200g Stanger

6,70 zł

Klej neonowy niebieski 200 g Stanger. Idealny do szkoły i pracy w technikach decoupage.

Ilość:
Dostępne na stanie

STANGER
STANGER 18000200085
2019-11-05
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Klej neonowy niebieski 200 g Stanger

Bezrozpuszczalnikowy, dekoracyjny klej neonowy stosowany do ozdabiania takich materiałów jak papier, tektura, filc, korek, tkaniny czy drewno. Rewelacyjnie sprawdza się podczas pracy z technikami decoupage, tworzeniu ozdób i nie tylko. Dodaje odważny, błyszczący akcent do każdego projektu! Jest także chętnie stosowany przez dzieci, idealny do tworzenia rozmaitych projektów szkolnych oraz domowych prac plastycznych. Zmywalny klej neonowy zachwyca fluorescencyjnymi, żywymi barwami o neonowym blasku.