Spray izolujący usuwacz plam Stanger 400ml
  • Spray izolujący usuwacz plam Stanger 400ml

Spray izolujący usuwacz plam Stanger 400ml

19,99 zł

Doskonały Spray izololujący marki Stanger służy do izolowania plam lub przebarwień przed położeniem nowej warstwy farby na powierzchni.

Ilość:
Dostępne na stanie

STANGER
STANGER 100070
4011886045432
2019-11-07
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Spray izolujący usuwacz plam 400 ml Stanger

Spray izololujący marki Stanger służy do izolowania plam lub przebarwień przed położeniem nowej warstwy farby na powierzchni. To szybkie i skuteczne rozwiązanie przeciwko plamom i zabrudzeniom wszelkiego rodzaju. Błyskawicznie zapobiega przedostawaniu się plam powstałych wskutek działania dymu, sadzy, smarów, dymu papierosowego i kolorowych długopisów. Szybkoschnący płyn izolujący stosowany na wielu powierzchniach (np. tynku, betonie czy drewnie) gwarantuje dobrą izolację i tworzy efekt bariery, blokujący przedostawanie się plam.

Zastosowanie:

Wstrząsnąć pojemnik każdorazowo przed użyciem przez co najmniej dwie minuty, by osiągnąć optymalne wymieszanie zawartości. Spray aplikować z odległości ok. 15-20 cm, w zależności od zastosowania. Powierzchnia musi być sucha i czysta.

Uwaga:
Nie stosować do styropianu!