Klej do plastiku UHU All Plastics 30g
  • Klej do plastiku UHU All Plastics 30g

Klej do plastiku UHU All Plastics 30g

14,81 zł

Silny klej uniwersalny do plastików. Wykonany na bazie żywic akrylowych, jest całkowicie bezwonny. Silnie wiąże poprzez rozpuszczanie powierzchni plastików (spawanie na zimno).

Ilość:
Dostępne na stanie

UHU
UHU 37595
4026700375954
2018-09-21

UHU ALL PLASTICS
Silny klej uniwersalny do plastików. Wykonany na bazie żywic akrylowych, jest całkowicie bezwonny. Silnie wiąże poprzez rozpuszczanie powierzchni plastików (spawanie na zimno). Klej po wyschnięciu pozostaje przezroczysty.

Idealny do drobnych napraw w całym gospodarstwie domowym - klei tworzywa sztuczne, np. uchwyt do patelni, zabawki.

Po 24 godzinach klej jest całkowicie utwardzony. Bezbarwność utwardzonej warstwy kleju jest tak doskonała, że złącze jest prawie niewidoczne. Spoina jest odporna na zimno i oraz na temperaturę do 90st C. Klej wykazuje odporność na wodę , benzynę, rozcieńczone kwasy i ługi.

Materiały:

Tworzywa sztuczne takie jak ABS, szkło akrylowe, plexiglas, astralon, żywice epoksydowe, żywice mocznikowe, Resopal, poliwęglan, żywice poliestrowe, polistyren, bekalit, miękkie PCW, SAN, celuloid.

Sposób użycia:

Klejone powierzchnie muszą być czyste, wolne od kurzu i tłuszczu. Nałóż cienką warstwę kleju na jedną, lub obie strony (w przypadku porowatych lub nierównych powierzchni). Przyłóż klejone części do siebie, dociśnij i przytrzymaj. Przy powierzchniach, które trudno się sklejają, nałożony klej pozostaw do przeschnięcia prze 3-4 min., potem nałóż ponownie na jedną stronę, przyłóż klejone części do siebie, dociśnij i przytrzymaj. Przy klejeniu cienkich tworzyw, nakładaj bardzo cienką warstwę kleju. Nie ścieraj resztek wilgotnego kleju.