Werniks wodny z połyskiem RENESANS 110ml
  • Werniks wodny z połyskiem RENESANS 110ml

Werniks wodny z połyskiem RENESANS 110ml

12,90 zł

Werniks wodny z połyskiem 110ml firmy Renesans, doskonały do prac wykonywanych w technikach decoupage

Ilość:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Renesans
RDWERPOL
5900310010056
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Werniks wodny z połyskiem Renesans

Werniks końcowy z połyskiem do decoupage, to preparat zabezpieczający dekorowaną powierzchnię i nadający połysk. Najlepiej nałożyć kilka warstw produktu, czekając, aby każda warstwa dobrze wyschła przed przystąpieniem do nakładania kolejnej. Werniks błyszczący należy nakładać bez dodatkowego rozcieńczania przy pomocy suchego pędzla. Wskazane jest użycie możliwie najszerszego pędzla - wówczas łatwiej o uzyskanie równej powierzchni.

Pojemność: 110 ml